Działanie przeciwnowotworowe

Rynek przepełniony jest różnymi produktami, substancjami, które mają wzmocnić albo uleczyć nasz organizm. Wiele chemii, nie tylko w preparatach ale także jedzeniu. Często zapominamy o tym co nasze, zdrowe i najlepsze. Czosnek, warzywo, które od dawna króluje na naszych stołach, dziadkowie i pradziadkowie uważali, że jest to remedium na wszystko. Do dzisiaj można spotkać osoby, które regularnie zażywają jeden ząbek czosnku na surowo.

Czy to jest potrzebne?

Czy te osoby robią coś źle? Wręcz przeciwnie, zapewniają sobie zdrowe i dłuższe życie. Magiczne warzywo dobre jest praktycznie na wszystko, zaczynając od niwelowania bakterii i wirusów, działa odkażająco i grzybobójczo, a także obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Czy jest pomocny w czymś jeszcze? Oczywiście, istnieje cała gama zalet. Ma działanie antydepresyjne, działa przeciwbakteryjnie na pasożyty jelit, a także co w obecnych czasach bardzo ważne, ma właściwości antynowotworowe.

Każdy, kto chce cieszyć się dobrym zdrowiem powinien zaopatrzyć swoją piwnicę bardzo ważne warzywo jakim jest oczywiście czosnek. Kilka złotych wystarczy, by kupić całą wiązkę niewielkich główek. Najlepsze lecznicze działanie czosnku.

 

This entry was posted in Zdrowie.

About

You may also like...

Comments are closed.