Bukiecik dla świadkowej. Kwiaty świadkowej – bukiet ślubny dla świadkowej.

Bukiet ślubny dla świadkowej jest jednym z elementów ślubnych dekoracji. Należy natomiast pamiętać, iż ma on dodawać uroku całości oprawy, a nie przyćmić ślubny bukiet Panny Młodej. Bukiecik dla świadkowej powinien być przede wszystkim mniejszy od bukietu, z którym będzie kroczyć Panna Młoda.

bukiet ślubny dla świadkowej

Coraz częściej podczas przygotowań do ślubnej ceremonii rozważana jest decyzja zamieniania bukietu na ślubny stroik na nadgarstek. Jest to niekonwencjonalne rozwiązanie, aczkolwiek dla wielu dużo wygodniejsze od standardowego bukietu. Jeżeli chodzi z kolei o dobór kwiatów i kolorystykę, to jest to kwestia całkowicie indywidualna, aczkolwiek powinno się raczej unikać bukietów w kolorach idealnie dopasowanych do koloru sukienki. Lepszy efekt uzyskiwany jest poprzez tworzenie bukietów z kwiatów w kolorach kontrastowych do sukienki.

bukiecik dla świadkowej

Jeżeli chodzi z kolei o stroiki na nadgarstek, to śmiało można zdecydować się na kwiat w kolorze ubioru. W bukiecie nie może zabraknąć także wstążki, która nie tylko doda mu uroku, ale przede wszystkim będzie dla niego zabezpieczenie, aby piękna kwiatowa kompozycja, niespodziewanie nie uległa zniszczeniu.

About

You may also like...

Comments are closed.